ADP Genshin Impact Anime Daki 2-Legs Pillow Waifu Nahida | ADP-TL-078
<
₱5,730.13
₱11,461.40
SAVE - 50%
Gift wrapping: Options available
30 Day Returns. Full Refund, no questions asked
No Import taxes or extra fees upon delivery
CODE: ADOPT
Buy 2 Dakimakura, Get 20% Off For All Inner Pillow
CODE: FREELUBE
Buy 2 Onahole, Get Free Virgin Lube
FREE GIFT Bonus
In Stock & Ready To Ship!
Current Stock:Only left:
Frequently Bought Together:
loading
loading
Total:
Inc. Tax
Ex. Tax
Description
OTAKU SEAL OF APPROVAL!
  • Snag yours before the anime gods change their minds!
  • Built with top-tier Pillow Cover Material: Two-way Tricot (fancy, huh?)
  • Size: 150 x 50 cm (because bigger is better... when it comes to pillows!)
If you have any questions, remember to check out our FAQ or Help Resource Section
2-Leg FAQ
What is the maximum usable length for a separately purchased Onahole?
The maximum usable length is 20 CM (7.8"), with a maximum diameter of 11 CM (4.3").
What are the dimensions (depth and length) of the included Onahole in the combo pack?
The Onahole included in the combo pack has a length of 15 CM (5.9") and a width of 5 CM (1.9").